Bir süredir bir yoğunluk aldı başını gidiyor… yeni işler, yeni projeler derken olup biteni burada ölümsüzleştirmeye fırsat kalmıyor. Düşünen Adam düşünmekten vazgeçmiyor fakat düşünmekten öteyede gidemiyor.

Geçtiğimiz hafta bir süredir hava koşulu, Türkiye gündemi vs nedeniyle ertelediğimiz CNN TÜRK Fark Yaratanlar programı çekimlerini ertelemiştik. Konu Engelleri Kaldır Hareketi dolayısıyla beni ve EKH ekibini Fark Yaratanlar’a konu etmeleriydi… çok keyifli şekilde bütün çekimleri geçtiğimiz Cuma gerçekleştirdik.  Tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz. Gerçi son 3 gündür günde 2 saat uykuyla uyuyordum o yüzden oldukça yorğundum fakat çok keyifliydi… Ekipleride bir o kadar tatlıydı. 1 Haftadır CNN Türk’te dönen tanıtım videomuzu aşağıdan izleyebilirsiniz. Programın tamamı ise bugün 18:30’da CNN Türk’te! Cüneyt Özdemir ve Fark Yaratanlar programının tüm ekip üyelerine katkılarından dolayı teşekkürker…

Fark Yaratanlar nedir?

Bu program Fark Yaratanları ve öykülerini Türkiye ile paylaşmak amacıyla ekranlara taşınıyor. Onlar daha iyi yarınların peşinde koştular; hiç tanımadıkları insanların hayatlarına varlıkları ve çabaları ile katkıda bulundular. Onlar, insanlara cesaret verdiler, fırsatlar yarattılar. Günlerini bu uğurda harcadılar. Bunu yaparken hiç bir ödül ya da övgü beklentileri yoktu. Sadece daha iyi yarınlar olabileceğine inandılar ve bu mücadeleden hiç vazgeçmediler.

Bu program, insanların hayatında fark yaratanları arıyor. Türkiye’nin dört bir yanında iyiliğin peşine düşüyoruz. FARK YARATANLAR Sabancı Vakfı’nın katkılarıyla  her pazar 18.30’da CNN TÜRK’te.

Fark Yaratanlar Programının Tamamı (19 dk)

7 Mart 2010’da konu olarak ele alındığımız Cnn Türk Fark Yaratanlar Programı yayın kopyası…